ART / Oil paintings / Oil painting 11843001
nr 1184 3001
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Gunnar Zetterström (1902-1965), Sweden. Slussen. Signed, dated 1933. Olja på pannå, 31x40 cm,
OIL PAINTING, Slussen. Signerad, daterad 1933. Olja på pannå, 31x40 cm
Gunnar Zetterström, born 1902 in Stockholm, dead 1965, Swedish painter.
2000
SEK 1700
Monday May 21 2018
at 18:36:24
1.500 kr
1.600 kr
Gunnar Zetterström
Read more about Gunnar Zetterström